Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ohayo mina chii^^

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

Ohayo mina chii^^ Empty
MesajSubiect: Ohayo mina chii^^   Ohayo mina chii^^ Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 11:07 am

Konichiwa desu~meow! Ohayo mina chii^^ 114299
Numele meu este Alexandra ( mi se mai spune Aymi -chii) am 14 ansori jumatate si fac parte din zodia pestilor ^^.
Sunt o fire activa,sentimentala ,dornica de aventura ,plina de umor ,inzestrata cu doze de bun simt si respect pt toti cei din jur,si desii par uneori inofensiva fara posibilitatea de a ma apara ,sa-r putea sa ramana unii O.O ,totusi am si eu niste gherute ascunse ~desu meow ,nu degeaba mi se spune Kitty-chii si de obiei caut sa ocolesc razbunarea , luando de la inceput astfel incat sa ocolesc greselile care mi-au ruinat viata .

Etoo,ce mai e de spus ~desu meow?
Am ineput sa ma uit la anime cam de pe la 10 ani,pe cand ma uitam la A+(actualul animax)desii primul anime vazut a fost cand eu eram mult prea mia sa mi-l amintesc ,Dragon Ball (* parca),urmand apoi Yu-Gi-Oh! si in final Slayers! ,continuand u Inuyasha ,Megaman,si dap Pokemon~desu meow.Normal ca au mai urmat multe altele desii lista e luuuuuunga si inca continua n_n

Manga

Etoo- Vampire Knight ,Neko Kissa si cam atat ...

*****

Ce ar mai fi de spus,am doua pisici [femela persana (Fluffy)si mascul birmanez(Tom)]de asemenea un papagal ( rasa marele Alexandru) pe nume Coco.
Mancare preferata,cred ca mananc orice dar in special imi place caracatita sau sepia =))

tip de muzica favorita : instrumentala,j-pop
culori favorite : hmm..albastru si verde
Hobby : GFX ,Paul,Anime,Paul,Desenat,Paul,Cantatul,Paul,sa o sacai pe soramea =)),Paul


Daca aveti intrebari nu ezitati sa le puneti Ohayo mina chii^^ 551806
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

Ohayo mina chii^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina chii^^   Ohayo mina chii^^ Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 11:35 am

Hello, Ale-chan! nu-ti pun nici o intrebare ca te cunosc chiar bine Ohayo mina chii^^ 114299 ....etto....ce sa mai zic? Happy Posting&No spam^_^

Zbey, Neko-chan!;)
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
YuuKy
newby
newby
YuuKy


Numarul mesajelor : 49
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Targoviste

Ohayo mina chii^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina chii^^   Ohayo mina chii^^ Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 2:18 pm

Well Alexandra welcome on your forum!
Make a lot off friends,have fun,no spam and be active Ohayo mina chii^^ 740491
Intrebari nu am,ai o descriere detaliata. Ohayo mina chii^^ 894951 Ohayo mina chii^^ 114299
Well happy posting and see you on forum!! Ohayo mina chii^^ 220936
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ohayo mina chii^^ Empty
MesajSubiect: Re: Ohayo mina chii^^   Ohayo mina chii^^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Ohayo mina chii^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ohayo mina!
» Ohayo People

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Administratie :: Welcome!-
Mergi direct la: