Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 My storry-HM`s storry line ^^

In jos 
4 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Kurenai
newby
newby
Kurenai


Numarul mesajelor : 19
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My storry-HM`s storry line ^^   My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 9:11 pm

-Stai pe loc,mai intai ma insulti si apoi o iei pe Miku?Nu scapi cu viata!NU sunt femeie,si nu ai dovada.
se indrepta spre Miku,sufla spre ea si aceasta cazu inconstienta la pamant inocenta ,DarK incepu sa planga si fugi din padure in timp ce Keo o lua pe Miku in brate si incepu sa o sarute mangaind-o tandru.
off:charmillien vezi ca-ti iese fum din chiloteii cu pokemon My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 289786
Sus In jos
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My storry-HM`s storry line ^^   My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 9:23 pm

- O_o Keo ... dude ... I mean , girl ... s-a inventat pasta de dinti ... cred si eu ca a lesinat Miku daca nu te-ai mai spalat pe dinti ... for like two years now *giggles* ... anywayz , I dont cry , my name's not Keo ... and btw , nu fug de nimic , I'm gonna battle anyone who tryes to do something to my little and precoius neko-chan ... so prepare ... you ... will ... DIE ! in laughter because DarK is gonna tickle you so hard youa re gonna wet yourself *evil giggles*

Spoiler:
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My storry-HM`s storry line ^^   My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 9:16 pm

Insa cand nimeni nu fu atent intunericul se lasa o data cu o ceata de nu vezi nici la 2 metri in fata.Miku se impiedica de ceva si cazuse pe jos,nu ii mai putea vedea pe ceilalti..
-DarK-sama?Kikyo-chan?Keo?Kashim?cineva?
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
Lina Inverse
newby
newby
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 27
Karma : 0
Data de inscriere : 04/07/2008

My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My storry-HM`s storry line ^^   My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 10:01 pm

Lina era fugarita de niste demonii pe care ii intalnise pe undeva printr-un cimintir..
-A...dispareti demoni afurisiti!!Minge de foc striga ea si apoi ii omora.Dar disperata,nu mai vedea nici pe unde merge si dadu peste Miku.Aoleu...iar un demon!! incepu ea urle
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My storry-HM`s storry line ^^   My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 9:15 am

-Eu demon?spuse Miku * puppy-dog eyes * numai demon nu sunt eu Lina-chii`chan!
imediat lui Miku ii aparura doua urechiuse pufoase albe cu ros in urechi si o codita pe la spate.
-IIa desu meooooooooow,incepu sa planga Miku,nu la-i vazut pe DarK sama?Nu il gasesc spuse Miku si dadu din urechiuse
-Eu nu?spuse Lina frecandu-se la locul unde s-a lovit.
-Urasc cand ma pierd singura in padure,zise Miku de data asta miscand codita nervos
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
Lina Inverse
newby
newby
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 27
Karma : 0
Data de inscriere : 04/07/2008

My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My storry-HM`s storry line ^^   My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iul 05, 2008 11:14 am

-Urasc cand trebuie sa ma fugareasca demonii si banditii.Daca iti e frica vine cu mine.
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My storry-HM`s storry line ^^   My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 1:08 pm

Miku misca din nou din urechiuse uitandu-se la Lina cu ochi de pisicuta.
-Merci mult pt ajutor ,Lina :>:D<:
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
Continut sponsorizat





My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: My storry-HM`s storry line ^^   My storry-HM`s storry line ^^ - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
My storry-HM`s storry line ^^
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Lumea medievala :: Lumea Demonilor-
Mergi direct la: