Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Buna tuturor!

In jos 
+3
DarK
blue-rose Kikyo
biubiu
7 participan?i
AutorMesaj
biubiu




Numarul mesajelor : 3
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:16 pm

Buna tuturor! Ma numesc Bianca si am 12 ani. M-am nascut pe 31 august, deci sunt fecioara. Locuiesc in Brasov. Anime-urile mele preferate (si personajele) sunt:
1. YuYu Hakusho (Kurama)
2. DNAngel (Daisuke)
3. Naruto (stiu stiu, v-ati saturat de astia Buna tuturor! 894951 dar sunt fana Sasuke Buna tuturor! 289786 )
Ok, cred ca nu va convine faza cu Sasuke, nu? Ma rog, fie care cu parerea lui, nu? Eu sunt o persoana foarte prietenoasa (dar uneori ma si enervez) si timida Buna tuturor! 551806 . Imi place si muzica, desenul, literatura si informatica. Imi place sa vorbesc liber (pot vorbi liber cu prietenii mei, nu sunt chiar asa de timida...cred Buna tuturor! 547123 ) Buna tuturor! 212599 . Bine, deci cam atat despre mine. Ja ne!
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:22 pm

Buna, Bianca^_^ Ma bucur ca ni te-ai alaturat^_^ Sper ca iti vei face prieteni multi si sa fi cat mai activa^_^Sa respecti regulile si sa fi cuminte^^

Intrebari nu am ca ne cunoastem^_^

Zbey si Happy posting!
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:25 pm

Hello and welcome among us Bianca ^__^

Well , ai o descriere frumoasa Buna tuturor! 212599 ... stai linistita , nu se supara nimeni ca esti fana Sasuke *giggle* fiecare cu ce ii palce ^__^

Anywayz , iti urez sa te acomodezi repede cu noi , sa ai un personaj unic and have fun posting ^__^

Cya around ^__^
Sus In jos
biubiu




Numarul mesajelor : 3
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:27 pm

Multumesc! O sa fiu cuminte, promit! Si DarK-san si mie imi place Devil May Cry. Nu am vazut anime-ul inca, dar jocul imi place foarte mult Buna tuturor! 18691 .
Sus In jos
YuuKy
newby
newby
YuuKy


Numarul mesajelor : 49
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Targoviste

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 9:17 pm

well bianca(te cheama ca si pe mine Buna tuturor! 740491 ) welcome on AW
Acomodeaza-te repede,make many friends,have a lot off fun,no spam ,and try to bee active.
intrebari nu am
happy posting Buna tuturor! 894951 Buna tuturor! 18691
Sus In jos
biubiu




Numarul mesajelor : 3
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 10:10 pm

Multumesc. Am observat si eu. Well....sper doar sa nu trebuiasca sa ne luptam pe el Buna tuturor! 289786 .
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeSam Iun 28, 2008 6:43 am

Ohayooo desu meoooow~
Welcome on AW biubiu-chii ! Buna tuturor! 114299
Have fun ,make friends,and no spam!
intrebare de baza: Iti place pizza? Buna tuturor! 18691 daca da,cu ce?mie in special ceea cu furnici , termite si muste Buna tuturor! 740491
ja~
Spoiler:
Spoiler:


Ultima editare efectuata de catre Hatsune Miku in Sam Iun 28, 2008 6:51 am, editata de 2 ori
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
Kurenai
newby
newby
Kurenai


Numarul mesajelor : 19
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeSam Iun 28, 2008 6:46 am

Welcome here sweety,sper sa te simti bine pe anime world,sa-ti faci noi prieteni si sa te distrezi,citeste regulile,aplica-le .
Intrebari:
-Formatii ed muzica preferate?
-Citesti manga?
bye
Spoiler:
Sus In jos
Ayumi
Junior
Junior
Ayumi


Numarul mesajelor : 78
Karma : 0
Data de inscriere : 02/07/2008

Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 9:14 am

Heya!Bine te-am gasit.Aper sa ne impritenim ,am decat o intrebare:cum ti-ar placea sa mori?
Sus In jos
http://animeland.forumarena.com/
Continut sponsorizat





Buna tuturor! Empty
MesajSubiect: Re: Buna tuturor!   Buna tuturor! Icon_minitime

Sus In jos
 
Buna tuturor!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Buna,eu sunt Andreea ^_^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Administratie :: Welcome!-
Mergi direct la: