Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 In parc...

In jos 
+3
Kashim
Ayumi
blue-rose Kikyo
7 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

In parc... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In parc...   In parc... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 29, 2008 6:55 pm

- Pai ... In parc... - Pagina 2 289786 ... neaparat in parc iar ? Hai in alta parte ^^ dar nu ma intreba unde ca nu am nici cea mai vaga idee In parc... - Pagina 2 212599
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

In parc... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In parc...   In parc... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 29, 2008 7:03 pm

-Eu trebuie sa imi iau desenele din parc. Si din cate vad, vine si ploaia....u du-te altundeva, daca vrei...
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

In parc... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In parc...   In parc... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 6:14 pm

Miku se duse si se aseza jos la umbra unui copac.Incepu sa adie vantul si petalele florilor sa zburde prin aer.Se uita melancolic in gol. . .
-Naze. . .
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

In parc... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In parc...   In parc... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iul 31, 2008 8:34 pm

Kikyo ajunse inapoi in parc, o vazu pe Miku.
-Buna, Miku-chan! Ce mai faci?^____^ Hai adaposteste-te...vine furtuna...
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

In parc... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In parc...   In parc... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 10, 2008 12:30 am

DarK se plimba pe strazile ce incepeau sa se pustiieze din cauza venirii furtunii ...
Acum tot orasul era adapostit la caldura ... DarK se duse in parc unde nu mai era tipenie de om ... se indrepta spre marginea lacului si se aseza pe o banca privind la norii furiosi si cum picaturile loveau apa cristalina a lacului din fata ...
"Heeeeeeeeeeeeee ... ce liniste ^^ ... macar de ar fi asa mereu " isi spuse DarK in gand si continua sa priveasca spectacolul naturii ...
Sus In jos
YuuKy
newby
newby
YuuKy


Numarul mesajelor : 49
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Targoviste

In parc... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In parc...   In parc... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Aug 11, 2008 11:15 am

Dupa o lunga perioada de absenta Yuuky se trezeste(se pare ca intre timp a lesinat).
Era intinsa pe spate si privea cerul:
-Wow ce priveliste frumoasa,abia astept sa vina furtuna.Se pare ca va fi una pe cinste.
Se ridica si se uita in jur:
-Hm...nu mai e nimeni pe aici toti a plecat.In afara acestor cadrave de monstrii,se pare ca a fost o lupta,damn si eu am ratat-o.-_- In parc... - Pagina 2 212599
Cetul era plin de desene.De fapt erau niste fulgere interminabile,urmate de niste zbomote insuportabile. In parc... - Pagina 2 266585
Picuri mari au inceput sa se zdrobeasca de pamantul care obinioara era luminat de mangaieriile soarelui.
-Uneori mi-as fi dorit sa fiu o picatura,ea nu moare isi reia ciclul de viata de fiecare data dupa ce se evaporeaza si apoi cade din nou pe pamant.
A inceput sa ploua torential,in parc nu mai era nimeni.Un pustiu inteminabil.
Sus In jos
Continut sponsorizat





In parc... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: In parc...   In parc... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
In parc...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Plimbare prin parc

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Lumea moderna :: In parc-
Mergi direct la: