Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hello!!!^_^

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Mikato_Okimicki

Mikato_Okimicki


Numarul mesajelor : 9
Karma : 0
Data de inscriere : 09/11/2008
Varsta : 28

Hello!!!^_^ Empty
MesajSubiect: Hello!!!^_^   Hello!!!^_^ Icon_minitimeSam Ian 31, 2009 9:36 pm

Buna!Ma numesc Roxana,sunt din Bucuresti si am 12 ani jumatate.
Culori preferate:mov,albastru si verde Hello!!!^_^ 544389
Imi place sa ma plimb cu prietenele mele,sa ascult muzica,sa lenevesc in pat si bineinteles sa stau ore intregi pe net. Hello!!!^_^ 544389 Hello!!!^_^ 607422 (bineinteles...incerc sa-l duc cu zaharelul pe tata Hello!!!^_^ 684423 )
Ii urasc pe colegii mei de clasa..asta doar uneori,alteori.suntem precum...."fratii" Hello!!!^_^ 684423 (cica).
Mai tot timpul visez cu ochii deschisi ascultand muzica sau in timpul orelor(deh..trebe sa mai evadez si eu,normal...) Hello!!!^_^ 894951
Urasc sa-mi fac temele sau sa stau ore intregi meditand la geografie,romana,fizica si mai ales uimitoarea Matematica(care ma tine intotdeauna i nsuspans cu notele mele)
Deci....sper sa-mi fac prieteni...si sa nu avem probleme unii cu altii Hello!!!^_^ 114299
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

Hello!!!^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello!!!^_^   Hello!!!^_^ Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 4:09 pm

Bine ai venit, Roxy Hello!!!^_^ 786146 Sa te distrezi cu noi pe site si sa fii cuminte Hello!!!^_^ 64674
Regulile cred ca le-ai citit....in rest....sa tii minte: No Spam! Hello!!!^_^ 265886

Bye!
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
Ayumi
Junior
Junior
Ayumi


Numarul mesajelor : 78
Karma : 0
Data de inscriere : 02/07/2008

Hello!!!^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello!!!^_^   Hello!!!^_^ Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 5:34 pm

Buna Roxana Hello!!!^_^ 18691 ! Iti urez disractie si postare placuta pe aici ! Am o intrebare : tu scri ficuri ? Cam atata..ja ne si ne vedem pe la rpg !
Sus In jos
http://animeland.forumarena.com/
Mikato_Okimicki

Mikato_Okimicki


Numarul mesajelor : 9
Karma : 0
Data de inscriere : 09/11/2008
Varsta : 28

Hello!!!^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello!!!^_^   Hello!!!^_^ Icon_minitimeLun Feb 02, 2009 7:18 pm

Multumesc foarte mult pentru urari... Hello!!!^_^ 607422 Hello!!!^_^ 884236
blue-rose Kikyo: Regulile cred ca le-ai citit....in rest....sa tii minte: No Spam!

Umm..am s aincerc sa evit spamul.. Hello!!!^_^ 894951

Si la intrebarea daca scriu ficuri...
Pai...am scris cateva dar mi-au iesit varza(am probleme cu descrierea..)desi..unul imi iesise bunicel dar forumul pe care l-am postat s-a sters si acuma trebe sa refac povestea.. Hello!!!^_^ 407941 Hello!!!^_^ 501338 Hello!!!^_^ 381667
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello!!!^_^ Empty
MesajSubiect: Re: Hello!!!^_^   Hello!!!^_^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello!!!^_^
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Administratie :: Welcome!-
Mergi direct la: