Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Konichiwa, minna!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

Konichiwa, minna! Empty
MesajSubiect: Konichiwa, minna!   Konichiwa, minna! Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 12:04 pm

Ma numesc Kikyo(scuze dar nu vreau sa dau nume....cei care ma stiu, asta e...), am 13 ani si sunt din Arad. Imi plac foarte mult anime-urile si am vazut destul de multe:Mew Mew Power(sau Tokyo Mew Mew), Yu Yu Hakusho, InuYasha, Kaleido Stage, Spiral, Mermaid Melody, Rozen Maiden, Ghost Stories, Sailor Moon, Yu Gi Oh/Yu Gi Oh GX, Kiddy Grade, Full Metal Panic, Jigoku Shoujo, Card Chaptors, Luki Star, Samurai X, Naruto, Gravitation si Slayers.
Imi place sa pierd timpul la calculator cautand imagini cu anime-uri, sa ma uit la TV, sa desenez, imi place sa pastez pe forumuri(sau cum ii pluralu`), imi place sa citesc carti de aventura, razboaie, biogarfii, SF, etc. Sper ca ne vom intelege bine! ^_^
Bye, minna!~Nyan!~^_^
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
YuuKy
newby
newby
YuuKy


Numarul mesajelor : 49
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Targoviste

Konichiwa, minna! Empty
MesajSubiect: Re: Konichiwa, minna!   Konichiwa, minna! Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 2:43 pm

Well ,,Kikyo" welcome on your forum Konichiwa, minna! 18691
Have a lot off fun,make many friends,no spam and try to be active, Konichiwa, minna! 220936
Intrebari nu am.
Happy posting and see you on forum Konichiwa, minna! 114299
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

Konichiwa, minna! Empty
MesajSubiect: Re: Konichiwa, minna!   Konichiwa, minna! Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 5:23 pm

Merci Yuuky-chan!^_^ apreciez^_^.....Ne vedem pe forum^_^Zbey!
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
Continut sponsorizat





Konichiwa, minna! Empty
MesajSubiect: Re: Konichiwa, minna!   Konichiwa, minna! Icon_minitime

Sus In jos
 
Konichiwa, minna!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Administratie :: Welcome!-
Mergi direct la: