Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Aylin`s room

In jos 
3 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 12:40 pm

- Miku ! Ma bucur ca esti bine ! spuse DarK si o saruta din nou pe Miku .
- Well , acum trebuie sa mergem dupa Kikyo ... se pare ca o forta nemaivazuta o controleaza si a facut-o sa te atace ... sper sa nu va suparati acum intre voi ... Anywayz , let's go and find her !
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 1:07 pm

off:cred ca daca ma mai saruti mult topesc laptop-ul , bn ca e doar imaginar ca daca era real chiar ca aveam un nosebleed Aylin`s room - Pagina 2 607422
on:
Miku se scula ajutata de DarK insa nu vru sa ii dea drumul
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 7:05 pm

- Miku ... e totul in ordine ... esti in siguranta acum . spuse DarK si o imbratisa.
- Vad ca tremuri putin ... s-a intamplat ceva Miku-chan ? Daca te supara ceva spune-mi ... dar incearca sa te grabesti .. trebuie neaparat sa o salvam pe Kikyo de sub controlul demonului !

Off topic : well Miku-chan ... maine *whistles* ^__^
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 01, 2008 7:31 pm

-Well ,nimic special,I just wish you 2 hold me tight 4 a little long time.spuse Miku si se cuibari in brate la DarK
off:stiu e siropoasa faza,I really wish that Aylin`s room - Pagina 2 38974
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 01, 2008 9:04 pm

- Daca asta vrei cu adevarat ... nu-i nici o problema my sweet angel ! spuse DarK si o imbratisa pe Miku . Daca asta te face sa te simti bine poti sta asa cat doresti ! mai adauga el si o saruta pe frunte ...
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 01, 2008 9:36 pm

Miku il imbratisa tandru pe DarK , statea acolo unde se simtea in siguranta,era un loc placut si cald,singurul care o putea calma si inveseli era el....4 her he`s an angel on earth Aylin`s room - Pagina 2 544389
-Kimi wa aishiteru no,DarK-sama ,spuse Miku cu lacrimi in ochi
off:nu va mirati,am o stare de cacao Aylin`s room - Pagina 2 894951
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 01, 2008 9:42 pm

- Te rog Miku-chan ... nu mai imi spune sama ! Suntem egali for the love of God ! I love you with all my heart and that's what matter's ! I will never let anything happen to you or any of my friends ! spuse DarK si o saruta pe Miku .
- Well , daca te simti mai bine acum ... ar cam trebuii sa o gasim pe Kikyo ne ? E de ceva timp plecata .. asa ca ... sa mergem Miku ! Sa ne cautam prietena ... nimeni nu e lasat in urma sau abandonat !
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 01, 2008 9:53 pm

Imediat Miku se scula de jos ,doua aripi de inge ii crescura din spate si isi relua forma de inger
-deci tot ce trebuie sa fac e sa imi doresc,ne Akane?
-Afirmativ Ayumi,insa depinzand de dorinta puterile tale vor fi si ele consumate ,spuse Akane din interiorul sau.
-Then my wish should be grant,I want 2 know kikyou`s location,spuse Miku iar in fata ii aparau o garta holografica a locatiei lui Kikyo,Miku imediat diparu dupa kikyo,[am vazut prea multe filme cu barbie cand eram mica banuiesc =))]
Ajunse la locatie si o gasi pe Kikyo posedata care incerca sa omoare o un o fetita nevinovata,nu dura mult si isi dadu seama ce trebuie sa faca,smulse o pana din aripile ei si o arunca pe loc,imediat kikyo fu exorcizata [mi vine in mintel titlul filmului de groaza ,,Exorcizarea lui Emily " OO"don`t ask]
Miku cazu la pamant secata de puteri insa kikyo acum era bn,fu teleportata automat in camera ei o data cu disparitia demonului.
Miku se uita de jos la cerul albastru cristalin,inchise ochi si lesina ...
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iul 01, 2008 9:59 pm

Insa in acel moment aparu langa ea DarK care o ridica incet si o saruta ceea ce o facu pe Miku sa se trezeasca ...
- Miku-chan ... my sweet angel ... esti bine ? intreba DarK si o saruta din nou .
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 8:17 am

Insa Miku era prea obosita pt a putea sta pe propriile picioare , se duse la DarK-kun in brate si adormi...
off:de fapt crd ca si acum ma-s culca la ce somn imi e Aylin`s room - Pagina 2 894951
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 10:19 am

Kikyo se uita la ei 2 si spuse cu o voce demonica:
-Credeti ca ati facut destul doar sa o exorcizati pe fata asta? Vad ca nu va prea intereseaza soarta ei.
-Vrei sa spui ca tu inca esti in viata, demonule? zise Dark mirat.
Corpul fetei se misca atat de repede pe langa Dark incat ii lua unul din pistoale.
-Prea incet....prea incet pentru a fi baiatul lui Dante. Prea incet.....
Si fata duse pistolul la capul ei spunand:
-Mai vrei sa o vezi pe fata asta sanatoasa? Daca da, atunci trebuie sa mi te inchini!
Dark nu stia ce sa faca....Se ridica in picioare si statea drept.
-Foarte bine, zise demonul, daca nu vrei....
Si se auzi o impuscatura. Din capul lui Kikyo tasni sange nergu. Kikyo cazu la pamant moarta in balta de sange. Miku se trezi si cand o vazu pe Kikyo pe jos striga cat putu de tare:
-KIKYOOOOOOOOOO!!!!!!! NUUUUUUUUUU!!!
Dark statea si se uita uimit la Kikyo. "Cum......Cum a putut face asta nenorocitul ala de demon?"
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 12:42 pm

DarK era in continuare uimit ... inca nu intelegea cum a putut jigodia aia de demon sa faca asa ceva ...
Miku ii dadu o palma sa se trezeasca ...
- DarK ! Ce naiba ... tocmai tu ai ramas asa ? Trebuie sa existe o metoda sa o reinviem pe Kikyo ...
- Miku ... numai tu poti face asta acum ... eu unul nu pot folosii de 2x in aceeasi zi aceatsa tehnica ... totul depinde de tine acum Miku-chan ... crezi ca o poti face ?
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 1:17 pm

Miku aproba din cap , un val de aer cald napadi in jurul lor iar Miku se divizase in 7 parti[nana yure - 7 souls]fiecare parte a ei reprezentand un sentiment in parte ,lua cate o pana de la fiecare acesetea luand cate o culoare si le uni intr-una.Ultima pana avea sa fie pana lui Miku ,ultima si ceea mai pura pana . Lua si pana ei si o contopi cu celelalte,in mainile ei se afla o pana de aur ce avea o stralucire orbitoare,in jurul lui Miku o bariera de energie plutea nelasand nimic sa se aproprie de ea.Dadu drumul penei care se infinse direct spre kikyo,ii strapunse pieptul si tot ce era impur in ea sau in jurul ei disparu,insa acesta nu a fost unicul efect al penei,reaparu si dadu putere tuturor ,DarK si Kikyo erau ca noi.
Miku isi rechema in ea toate cele nana yure si cazu lata la pamant.Akane isi facu aparitia si o lua,unde?nimeni nu stia ...
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 1:23 pm

Kikyo deschise incet ochii. Se ridica si se uita imprejur dar il vazu numai pe Dark.
-Unde e Miku? intreba ea.
-A venit Akane si a luat-o....cred ca iarasi trebuie sa o gasim. Dar tu....esti bine? spuse Dark ajutand-o pe Kikyo sa se ridice.
-Sunt bine....dar ma doare capul ingrozitor!
-Nu ma mira...Poti umbla?
-Da!
-Atunci hai sa o gasim pe Miku!
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 1:37 pm

Akane se intoarce inapoi singura,avea o privire rece si sfidatoare insa linistita,dand senzatia de calm.
-Miku se odihneste alaturi da Tatal ei in rai.Imediat ce isi va reveni se va intoarce,pana atunci eu ii tin locul.spuse Akane.
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 1:56 pm

- Pacat ca tu nu vei sta indeajuns de mult pe aici ! spuse DarK putin iritat ... Acum hai cu mine ! Am de gand sa o aduc pe Miku inapoi chiar acum !
DarK o lua pe Akane si meresera in parcul din apropiere si s-au asezat pe o banca ... apusul venii si DarK o lua pe Akane in brate si o saruta ... Brusc o energie mistica ii invalui trupul si Miku cea simpatica revenii ...
- Miku ! Miku a mea ! spuse DarK si o imbratisa ... Cat ma bucur ca ai revenit my love ! si o saruta din nou iar apoi au stat pe banca unul in bratele altuia pana cand soarele a apus de tot ...
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 2:04 pm

Miku se simtea ca in paradis,nu mai vroia sa plece din acel loc nici-o data
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
Continut sponsorizat





Aylin`s room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aylin`s room   Aylin`s room - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Aylin`s room
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Keo`s room
» Yumi`s room
» My room(Shou)
» YuuKy's Room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Zone :: Zona Aerului :: Aylin-
Mergi direct la: