Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Heya!Am aterizat pe Pamant ^^

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Rosario
newby
newby
Rosario


Numarul mesajelor : 11
Karma : 0
Data de inscriere : 04/02/2009
Varsta : 30
Localizare : Sengoku Period

Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Empty
MesajSubiect: Heya!Am aterizat pe Pamant ^^   Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:00 pm

Sunt Lore am 14 ani sunt nascuta pe data de 26 iunie 1994 si sunt in zodia rac.Sunt amabila;prietenoasa incerc sa-mi ajut prietenii pe cat posibil.Daca sunt provocata la certa nu dau inapoi deci..nu ma puneti in situatii deastea ca sunt crazy, tratez oamneii cum ma trateaza....Prefer anime-urile ca: InuYahsa :X Full Metal Panic?Fumoffu;Kaleido Star;Yu Yu Hakusho;Kiddy Grade;Rosario+Vampire;Vampire Knight;Mermaind Melody;Slayers etc.Music well, ascult cam asa:
-Hip-Hop
-Relax
-Rock
-Usoara insa; detest manelele
Imi place:Sa stau la PC;sa vorbesc pe messenger ; sa ma relaxez in natura;sa desenez;Si in primul rand sa ma uit la Animax.
Nu-mi place:Scoala si nici temeloe le detest daca as avea puteri le-as folosi sa daram scoala si sa aranjez profesorii pe toti la rand :twisted:Intrebari?
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Am aterizat pe Pamant ^^   Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:03 pm

Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ 18691 Hey, Lore! Mersi ca te-ai inscris! Sa citesti regulile si sa fii activa! Intrebari nu am ca te cunosc...si remember! No Spam!

Bye! Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ 114299
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
Rosario
newby
newby
Rosario


Numarul mesajelor : 11
Karma : 0
Data de inscriere : 04/02/2009
Varsta : 30
Localizare : Sengoku Period

Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Am aterizat pe Pamant ^^   Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:08 pm

Danke pt. welcome!! Nu voi face spam promit, stau cuminte ^^
Sus In jos
Hitsugaya Toshiro
Full Member
Full Member
Hitsugaya Toshiro


Numarul mesajelor : 1429
Karma : 0
Data de inscriere : 02/02/2009
Varsta : 28

Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Am aterizat pe Pamant ^^   Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 4:38 pm

Welcome here, Lore! Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ 18691 Have fun with us!
Sus In jos
Rosario
newby
newby
Rosario


Numarul mesajelor : 11
Karma : 0
Data de inscriere : 04/02/2009
Varsta : 30
Localizare : Sengoku Period

Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Am aterizat pe Pamant ^^   Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 9:15 pm

Thanks pt. primire!!!Ma voi distra promiit!! =^.^=
Sus In jos
Kagome
Activ
Activ
Kagome


Numarul mesajelor : 367
Karma : 0
Data de inscriere : 02/02/2009

Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Am aterizat pe Pamant ^^   Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 11:47 pm

Bine ai venit..... distractie placuta
Sus In jos
Continut sponsorizat





Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Empty
MesajSubiect: Re: Heya!Am aterizat pe Pamant ^^   Heya!Am aterizat pe Pamant ^^ Icon_minitime

Sus In jos
 
Heya!Am aterizat pe Pamant ^^
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Administratie :: Welcome!-
Mergi direct la: