Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
MikoMikyo
newby
newby
MikoMikyo


Numarul mesajelor : 23
Karma : 0
Data de inscriere : 06/02/2009
Varsta : 30

Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Empty
MesajSubiect: Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)   Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 9:18 pm

Buna noaptea frati si surori eu sunt deea dar uneori mi se spune mikyo sau kagome (rar )
am 14 ani, si sunt o fata normala dar nebuna
sunt din deva sar eu asi fii preferat sa fiu din tokio romania :D..sau poate din tokio Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 776747
sunt nascuta pe 1 aprilie 1994 sunt in zodia berbecului (ce coarne frumoase am ) si in zodiacul chinezesc in ce-a a canelui (ham)
iubesc muzica, animeurile si sa desenez
animeurile mele fav sunt : Inuyasha kimi ga nozomu eien sailor moon si jigoku shoujo...aaa si mai nou moon phase Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 551806 (dar e lunga lista)
muzica asculta orice numai manele sa nu-mi dati
imi plk sa desenez, uneori desenez si pe cartile de mate in loc sa calculez -_______-
urasc obsedati Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 212599
si-mi plk sa-mi fac cati m-ai multi prieteni
si stiu ca trebuia sa scriu cu litera mare (Mikyo nu mikyo) Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 17735
app super forum
sper sa-l devorez eu cumva Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 114299
intrebari va rog
Sus In jos
Kagome
Activ
Activ
Kagome


Numarul mesajelor : 367
Karma : 0
Data de inscriere : 02/02/2009

Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Empty
MesajSubiect: Re: Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)   Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 9:20 pm

Bine ai venit pe forum... distractie placuta
Sus In jos
MikoMikyo
newby
newby
MikoMikyo


Numarul mesajelor : 23
Karma : 0
Data de inscriere : 06/02/2009
Varsta : 30

Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Empty
MesajSubiect: Re: Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)   Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 9:39 pm

mersi mult kagome ^________^
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Empty
MesajSubiect: Re: Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)   Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 10:32 pm

Welcome, Mikyo^^ Sper ca te vei distra pe forumul nostru si nu uita...sa fii cuminte si sa citesti regulile^^
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
Hitsugaya Toshiro
Full Member
Full Member
Hitsugaya Toshiro


Numarul mesajelor : 1429
Karma : 0
Data de inscriere : 02/02/2009
Varsta : 28

Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Empty
MesajSubiect: Re: Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)   Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 10:38 pm

Welcome here! Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 18691 Have fun with us! ^^
Sus In jos
Kagome
Activ
Activ
Kagome


Numarul mesajelor : 367
Karma : 0
Data de inscriere : 02/02/2009

Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Empty
MesajSubiect: Re: Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)   Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 10:59 pm

Ce fain e ca esti nascuta pe 1 aprilie... cred ca ti s efac multe farse..... Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 114299
Sus In jos
MikoMikyo
newby
newby
MikoMikyo


Numarul mesajelor : 23
Karma : 0
Data de inscriere : 06/02/2009
Varsta : 30

Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Empty
MesajSubiect: Re: Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)   Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 10:55 am

Meci pt calduroasele primiri Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 607422
Kikyo....o sa fiu eu cuminte..numai sa-mi spui ce-i cu tacrea ta (Miko) Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 623839
Kagome : sigur Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 17735 dar mai multe le fac eu..nu ma pot abtine sa nu ma razbun pt o farsa primita ^^ (tata e primul pe lista in fiecare an Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) 740491
Sus In jos
Continut sponsorizat





Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Empty
MesajSubiect: Re: Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)   Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu) Icon_minitime

Sus In jos
 
Heya...Mikyo hai la postat =_= (dusa cu pluta stiu)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Heya!Am aterizat pe Pamant ^^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Administratie :: Welcome!-
Mergi direct la: