Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 DarK's Room ! Beware !

In jos 
5 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 3:47 pm

- Habar-nam , zise DarK , nu stiu ... parca ar fi controlata de cineva sau mai bine zis de ceva ... simt o prezenta puternica prin imprejurimi , tu nu ?
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 3:59 pm

-Cunosc aura asta demonica...poate ca....nu, n-are cum sa fie...
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 4:47 pm

- Ce sa fie ? Cine sa fie Kikyo ? La ce te gandesti ?
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 4:56 pm

-Nu....nu cred ca e cine ma gandesc eu...dar ai grija in spate!
Kikyo intinse arcul si trase in demon. Sageata trecu pe langa capul lui Dark si intra in inima demonului facandu-l sa dispara.
-Uh....a fost pe-aproape, nu?
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 5:00 pm

- Damn O_o cum se face ca nu l-am simtit ? O_O ... ciudat ... anywayz lasa-te in jos !
- Ce ?! exclama Kikyo lasandu-se in jos .
Chiar atunci DarK scoase pistoalele si umplu de gloante un demon care se pregatea sa o sfasie pe Kikyo !
- Hehe ^__^ , suntem chit acum DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 289786 !
- Mda ! Ce ar fi sa mergem in continuare dupa Miku ?
- O idee buna ! spuse DarK ... Hai !
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 5:55 pm

-Bun....da` ai vazut in ce directie a luat-o miku?:| lol...
Si de dupa colt au aparut o multime de demoni care veneau spre Dark si Kikyo.
-Uite-i cum vin!spuse Kikyo. Ca puii la gaina!
Luase o sageata o atinse cu un Giuvaer si trase. Sageata merse printre demoni si deodata jumatate din demoni sunt distrusi.
-Dark, restu` ti las tie! N-am cum sa folosesc de 2 ori aceeasti vraja!
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 5:59 pm

- Heh , perfect , ranjii DarK diabolic ... let the fun begin !
Si DarK se arunca in mijlocul lor secerand in stanga si in dreapta cu sabia sa iar in final , pentru cei cativa monstrii care ramasesera , acesta ii impusca in cap ...

- Hmmm , am cam ruginit de cand nu am mai avut antrenament ! spuse el ... de obicei terminam mai repede ... eh , imi revin eu ^__^

- Miku , Miku ... hummm ... cred ca a luat-o pe acolo , spuse DarK aratand spre un ruinele unui castel ... ce zici , incercam ?
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 6:03 pm

-Hai sa mergem!

"Hmm...e puternic, chiar daca nu se antreneaza. Ma intreb daca chiar il voi bate in duel. Eh...am si eu metodele mele de a-l invinge. Ma pot pune cu el."

si cei 2 plecasera in fuga catre ruinele castelului.
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 6:09 pm

- Se pare ca acea chestie care o controleaza pe Miku stia ca vom venii ... altfel nu imi pot explica de und atatia demoni la un loc ... in fine ,a r fii bine sa ne grabim ! deja vad intrarea la castel ... care e pazita de doua chestii mari O_o
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 6:17 pm

-Hmmm...Mi lasi mie, te rooog! Sunt prea slabi! te rog...
Dark se uita la kikyo si spuse:
-Bine, sunt ai tai!
-Oooo, da.....asta am vrut sa aud!
kikyo lua arcul si 2 sageti sacre. Doua din cele mai puternice sageti ale fetei. Sagetile mersera una intr-un demon, si cealalta in celalalt demon. Amandoi demonii cazura jos facandu-se scrum.


Ultima editare efectuata de catre blue-rose Kikyo in Vin Iun 27, 2008 6:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 6:51 pm

- Hummm ... ok O_O ... that was too fast even for you ... demonii aia ori erau de plus ori nu imi dau seama ... anywayz , great job , hai sa o gasim pe Miku !
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:00 pm

-Hm...nu ma subestima! Hai mai departe!
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:07 pm

- Ti-am mai spus ... nu subestimez pe nimeni ^__^ mereu ma astept la ce e mai rau ... anywayz , se pare ca avem o problema ... intrarea s-a prabusit ... datorita sagetii "cuiva" care a atins stalpul de rezistenta DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 894951 ...
*sigh* se pare ca trebuie sa cautam alta intrare DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 289786
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:17 pm

-Ahahaha! Io ce sa fac.....daca sagetile mele au trecut prin ei ca prin branza n-am ce face.
Kikyo se uita putin in sus si vazu un geam.
"Ei....cred ca e destul de mare ca sa incapa Dark cu toate chestiile lui dupa el..."
-Uite sus un geam...am putea intra pe acolo.
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:31 pm

DarK se uita spre geamul cu pricina ... analizeaza distanta ... se intoarce cu spatele dand impreisa ca pleaca ...

- Ce crezi ca faci ? il intreaba Kikyo ... Nu mai vrei sa o salvam pe Miku ?
Chiar atunci ceva fulgerator trecu pe langa ea ...
- Ba da , raspunse DarK de pe partea cealalta a geamului , doar ma pregateam sa sar ^__^ hai si tu !
Kikyo sarii si ea si astfel incepura sa o caute pe Miku prin castelul ce semana teribil de mult cu un labirint ...
Sus In jos
blue-rose Kikyo
Admin
Admin
blue-rose Kikyo


Numarul mesajelor : 1604
Karma : 0
Data de inscriere : 25/06/2008
Varsta : 29

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:44 pm

-Vai de mine.....ce saritura, Dark-kun. Frumos...Acum sa incerc sa gasesc localizarea exacta a lui Miku.
-Si cum vei face asta? intreba Dark nedumerit....
-Simplu. Incerc sa-i gasesc aura spirituala. Am observat ca are destul de multa putere spirituala si poate dau de ea....
Dark ramane putin uimit de aceasta informatie, dar ramane ferm. Kikyo ingenunchie, isi impreuna mainile si din ea iesi aura spirituala, care se facea tot mai mare. Deodata, kikyo tresari si aura i se facu tot mai mica pana nu s-a mai vazut.
-Ce s-a intamplat? a intrebat Dark
-E, Miku. Am simtit puterea ei spirituala. Este capturata de un demon destul de puternic. Pe acolo! Hai!
Sus In jos
https://medieval-world.all-up.com
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:48 pm

DarK a inceput sa alerge dupa Kikyo si intr-un final au ajuns intr-o sala mare cu un tron in capatul celalalt al camerei ... acolo , pe tron , o chestie gigantica si care emana o putere spirituala nemai vazuta statea nemiscata si arunca priviri de foc din ochii ei rosii spre cei doi ...

- Cine sunteti si de ce cutezati sa imi incalcati proprietatea ? Ce doriti ?
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:56 pm

De-o data Miku apare cu o felie de Pizza in gura
-ma cautati cumva? DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 65284
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 7:58 pm

Kikyo si DarK : O_O nu ai nimic ? Tu nu ai patit absoult nimic ??? Ba chiar ai si pizza ? *both faint*

Tipul de pe tron nervos : Am intrebat ce doriti ?
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 8:45 pm

-Ah ,nu-l bagati in seama e de treaba,mie prieten DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 289786 asa e el dimineata DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 894951
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeVin Iun 27, 2008 9:45 pm

- O_O acum e dimineata pentru el ? intrebara Kikyo si DarK in cor ... pai daca e prieten ... de ce te-a adus aici ? =__=""
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 28, 2008 6:28 am

-Ehm,nth` intersting here,am fost controlata de ceva ,am ajuns pana aici si el m-a salvat DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 289786 ,acum serios,nu vreti pizza?prietenul meu gateste grozav!are si muste si furnici,si termite! DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 18691 termiteeeeeeeee
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Iun 28, 2008 10:07 am

DarK si Kikyo : O_O" adica vrei sa zici ca tipul nu e demon ? Si daca e asa , who the Hell ne-a adus monstrii si alte creaturi in cale cat timp te cautam ?
Anyway , ne bucuram ca esti teafara ...

DarK : - Ia spune Miku , zise el imbratisand-o , cine e amicul tau ?
Kikyo : - Da , Miku-chan ... nu ne faci prezentarile ? Vrem si noi sa stim cine e si care e scopul sau ... si mai ales ce cauta intr-un loc ca asta ?
Sus In jos
Kashim
newby
newby
Kashim


Numarul mesajelor : 47
Karma : 0
Data de inscriere : 29/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 1:14 pm

Saturandu-se sa bata cu ciocanul in perete si sa nu il bage nimeni in seama, Yami vine cu o Pizza, intra incetisor (incetisor in mintea lui), o pune pe masa si spune: "La masa!Am adus Pizza!".
Sus In jos
http://kashim.blogratuit.ro/
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Iun 29, 2008 1:51 pm

Kashim ramane surprins nevazand pe nimeni inauntru ... pe amsa vede un bilet ( oare de cine era pus )

"Du-te la castelulde la periferia orasului ... "

Kashim se hotaraste sa vada ce e acolo si pleaca dupa ce termina pizza de unul singur ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
DarK's Room ! Beware !
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Keo`s room
» Aylin`s room
» Yumi`s room
» My room(Shou)
» YuuKy's Room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Zone :: Zona Focului :: DarK-
Mergi direct la: