Anime World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Anime World

Intrati in minunata lume a Anime-urilor!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 DarK's Room ! Beware !

In jos 
5 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
Kurenai
newby
newby
Kurenai


Numarul mesajelor : 19
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 9:20 am

Kurenai-chan veni si il gasi pe DarK dormind,nu vru sa-l deranjeze asa ca se culca in pat alaturi de el,il cuprinse in brate si-si puse capul pe pieptul lui.Adormira imediat impreuna.
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 9:22 am

Miku - chan veni si ea si ii vazu...cazuse jos langa pat si incepu sa planga...
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 9:28 am

DarK se trezeste ( nu isi aduce aminte cand s-au intors de la castel ... ) si cand o vede pe Miku pe jos plangand si o ... o ... chestie langa el in pat se enerveaza ...
- Asa deci ... mai intai o faci pe Miku a mea sa planga si acum te culci in patul meu ??? You ... will ... DIE !!!
Si cu aceasta DarK ii da un sut bine plasat in posterior ce o face pe Kurenai ( mai nou e fata =_____="" ) sa zboare pe geam aterizand intr-un tomberon de gunoi unde doarme in continuare *evil giggles*
DarK se duce la Miku si o ridica de jos ...
- Miku , esti bine ? Te rog nu mai plange ... nu imi place sa te vad trista ... nu ai de ce ... era un troll doar ... numai tu insemni ceva pentru mine , my love ! si o strange in brate pe Miku iar apoi o saruta .
- Cum te mai simti acum ? o intreaba el .
Sus In jos
Kurenai
newby
newby
Kurenai


Numarul mesajelor : 19
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 9:33 am

Kurenai se scula din pat si observa ca DarK are un cosmar,Miku zacea jos si plangea langa ei.Cine stie ce o visa DarK de ranjeste asa coltii,il saruta si se ajeza din nou la el in brate soptindui :
-DarK ,my angel,I love you 4 ever !
Sus In jos
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 9:40 am

In acel moment Kurenai se trezeste din vis si observa cu groaza ca se afla intr-un tomberon de gunoi si tine in brate un sobolan masiv *evil giggles* ( mai mai ... da ce inger DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 776747 ) brusc tomberonul se cutremura si este ridicat de la pamant ... se pare ca venise masina de gunoi sa isi faca treaba ....
Kurenai se trezeste in mijlocul rebuturilor cu sobolanul in brate ... acum nu mai avea ce face ... era prinsa in capcana si trebuia sa astepte sa ajunga la destinatie ca sa scape ... ceea ce insa nu stia e ca mai intai gunoiul e tocat , presate de 1000 de prese hidraulice , incinerat si deabia apoi evacuat ... un cosmar intreg era pe cale sa inceapa iar in tot acest timp DarK si Miku statea fericiti unul in bratele altuia ^^ ( did I forget to mention ? se pare ca da ... Kurenai will ... DIE DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 684423 )
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeMier Iul 02, 2008 1:26 pm

Miku il imbratisa pe DarK,isi dorea sa inceteze toata lumea cu rautatea ,isi dorea macar un moment de liniste...
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeJoi Iul 03, 2008 9:47 am

- Miku ... stii ma gandeam ... nu vrei sa ne mutam in alta parte ? Doar noi doi ? Sa scapam de agitatia orasului si toate chestiile rele ? intreba DarK si o saruta pe frunte pe Miku.
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 8:25 pm

-Ideea mi se pare atragatoare cat u esti acolo unde mergem~desu meow.
spuse Miku mieunand si se cuibari mai bn la DarK in brate ofatnd
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 9:20 pm

- Bun ... acum nu ramane decat sa vedem unde sa ne mutam my sweet kitty <3 ! So ... humm ... ai idei ? ^__^ intreba DarK strangad-o in brate pe Miku .
Sus In jos
Twedeldee
Admin
Admin



Numarul mesajelor : 97
Karma : 0
Data de inscriere : 26/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Frigiderville O.O

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 9:22 pm

-Hmm,se gandi Miku-chii,ce spui de o vacanta la munte?
Sus In jos
http://deki-dan.allgoo.net
DarK
Moderator
Moderator
DarK


Numarul mesajelor : 146
Karma : 0
Data de inscriere : 27/06/2008

DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitimeVin Iul 04, 2008 9:29 pm

- Oriunde iti doreste inimioara my love ! Unde vrei tu acolo vom merge ^__^ mergem si pe alta planeta daca vrei xD anything for my sweet and gentle girl ^__^
Sus In jos
Continut sponsorizat





DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: DarK's Room ! Beware !   DarK's Room ! Beware ! - Pagina 3 Icon_minitime

Sus In jos
 
DarK's Room ! Beware !
Sus 
Pagina 3 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
 Subiecte similare
-
» Keo`s room
» Aylin`s room
» Yumi`s room
» My room(Shou)
» YuuKy's Room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime World :: Zone :: Zona Focului :: DarK-
Mergi direct la: